Pozvánka na najbližšie podujatia v Chtelnici

KRUH Vás pozýva na otvorenie výstavy Oravského paleta do Malokarpatskej galérie dňa 17. mája o 17.00 hod.

Obec Chtelnica Vás pozýva na tradičný jarmok, ktorý sa uskutoční 18. mája na námestí v Chtelnici. Môžete sa tešiť na obchodníkov s tovarom rôzneho druhu (domáce potreby, bižutéria, cukrovinky, obuv, galantéria, káva, balóny, hračky, keramika, med, drevené výrobky či záhradné dekorácie).

Piloti motorového paraglidingu Chtelnica Vás pozývajú na zlet, ktorý sa uskutoční na letisku Chtelnica-Vlčie hory. V dňoch 17.-19. mája bude pre Vás pripravené občerstvenie a možnosť výhliadkových letov. Viac info na http://www.chtelnica.sk/…/1-rocnik-zletu-pilotov-motoroveh…/

V dňoch 18.-19. mája sa v parku pri kaštieli uskutoční druhý ročník lukostreleckého turnaja Svätoplukov šíp. Vstup voľný. V súvislosti s turnajom prosíme občanov, aby rešpektovali označenie “Zákaz vstupu” z dôvodu predchádzania úrazu. Turnaj bude prebiehať vo veľkom parku, preto vstup na podujatie bude možné len cez bránu kaštieľa.

Kaprové preteky VN Chtelnica sa uskutočnia v nedeľu 19.5.2019 so začiatkom o 6:00 hod. – 12:00 hod.

Farnosť Najsv. Trojice Chtelnica pozýva občanov na sv. omšu za motorkárov a obete dopr. nehôd, ktorá sa bude konať v kostole 19. 5. o 14.00 hod. Po omši bude požehnanie motoriek, modlitba za obete nehôd pri cintoríne a jazda s deťmi po námestí.